web development

בניית אתרים

האתר שלך הוא הנציג של המותג שלך באינטרנט

כשהגולש מגיע לאתר שלך, אין לך אפשרות לדבר איתו או להסביר לו. זו המסיבה של הגולש, ה-UX, התמונות והמיקרוקופי שמופיעים באתר, מבלי שיש לך יכולת להשפיע על הנעשה בזמן אמת.
זו הסיבה שהאתר שלך חייב להיות מקצועי, אסתטי וחד כדי שיוכל להמיר גולשים לרוכשים.

Previous slide
Next slide

R&D

אבני היסוד של כל אתר מצליח. בתהליך המחקר אנחנו נכיר את קהל היעד שלנו ונאפיין אותו - נבין באילו אתרים הוא מבלה, מה גורם לו להישאר באתר וכמובן, מה גורם לו להקליק. לאחר שאספנו מספיק מידע, אנחנו נסיק מסקנות לגבי האופי הדיגיטלי של קהל היעד וננתח איך אנחנו יכולים לשפר לו את חווית הגלישה ולהפוך אותו להמרה.

UX&UI

חווית המשתמש באתר שלך היא היעד המרכזי והעיקרי בהקמת האתר. הגולש חייב להרגיש בנוח, כאילו הוא כבר ביקר באתר שלך, כדי שהוא יעניק לנו את המתנה הנכספת ביותר – זמן שהות באתר. בתהליך זה אנחנו נתבסס על המחקר שערכנו ונבנה ממשק שמצד אחד יהיה לו מאוד נוח לתפעל אך מהצד השני מסקרן וחדשני.

Micro Copy ותוכן

החלק שבו האתר שלך הופך לנציג המכירות שלך. הטקסט שיהיה כתוב באתר חייב להיות קליל, נעים, מתוחכם אך לא מתנשא כדי שקהל היעד שלך ירגיש שהוא מדבר עם חבר ולא עם מוכרן. והכי חשוב – כתוב בצורת Unisex כך שלא משנה אם זה גולש או גולשת, האתר ידבר אליהם ביחיד כך שהוא מנפץ את מסך הזכוכית ומעניק להם חוויה אישית חמה ולא כוללנית ומנוכרת. כמו בכל הטקסטים שקראת כאן באתר עד עכשיו, למשל

הטמעת כלי מדידה

חוק ברזל בדיגיטל בכלל ובבניית אתרים בפרט - אם זה לא מדיד, זה לא קיים. הדרך היחידה להבין האם האתר שלך עומד במטרות שלו היא למדוד כל פיקסל של תנועה שקורית בו. כמה מבקרים, איפה הם מבקרים, על מה הם לוחצים, למה הם עוזבים, מה הם מחפשים ועוד ועוד. זה מידע יקר ערך שיעזור לך לשפר את האתר ולהשחיז אותו לרמת מכונת המרות.

התאמה מלאה לכל סוג של מסך

דסקטופ, לפטופ, טאבלט, מובייל ואלוהים יודע מה עוד ימציאו בעתיד, אבל לך זה לא משנה. באמצעות טכנולוגיות חדשניות, האתר שלך ידע להתאים את עצמו לכל סוג מסך שהוא ייטען עליו, מה שיאפשר לך להרחיב את מעגל הגולשים באתר שלך ולהגדיל את ההמרות בצורה משמעותית.

אופטימיזציה לפרסום

האתר שלך חדש ואף אחד לא מכיר אותו. כדי שתתחיל תנועה לאתר שלך, אנחנו נטמיע בו את כל המערכות הדרושות לו כדי שהוא יתחיל להתקדם בערוצי הפרסום השונים כמו גוגל ופייסבוק. מעבר לכך, המערכות האלו יעזרו לך להכיר את קהל היעד שלך לעומק ויאפשרו לך לעקוב אחרי תוצאות ומחירי הפרסום שלך.

בניית אתרים בעולם משתנה

האינטרנט שופע רעיונות חדשים וחדשניים שמחייבים אותנו להיות עם האצבע על הדופק. רק כך נוכל לבנות את האתר שלך לפי הטרנדים הכי חמים והתובנות הכי משמעותיות שיתרמו תרומה מכרעת להצלחה של האתר שלך.

בניית אתרים לפי הצורך שלך

אנחנו בונים אתרים מכל סוג – תדמית, פורטפוליו, Ecommerce, עמודי נחיתה ואתרי תוכן. אבל המומחיות האמיתית שלנו היא להתאים את סוג האתר לצורך שלך כך שהמשפך השיווקי שלך יתקתק כמו אתר שוויצרי.

אופטימיזציה של בניית אתרים

Black Belt Marketing

אצלנו, סיום בניית האתר הוא לא בכלל סיום אלא התחלה של ה-Money time של האתר שלך. נשמח ללוות אותך לאחר שהאתר יעלה לאוויר כדי שנוכל לזהות מגמות בזמן אמת ולעזור לגולשים שלך להרגיש הכי בנוח בעולם באתר שלך.