digital strategy

אסטרטגיה דיגיטלית

הדרך היעילה והחכמה לבנות למותג שלך משפך שיווקי שיהפוך גולשים למכירות

אנחנו ב-Black Belt Marketing פועלים בשקיפות מלאה ובשותפות עמוקה עם הלקוחות שלנו מכיוון שההצלחה שלך, היא ההצלחה שלנו. אנחנו נשתף איתך את הידע העמוק שיש לנו בשיווק ובפרסום דיגיטליים כדי למקסם את הפוטנציאל של העסק שלך ולהגיע למקומות חדשים שתמיד חלמת עליהם.

Previous slide
Next slide

לעסק שלך מגיעה חגורה שחורה בשיווק! לפרטים נוספים:

הפיכת המוצר שלך לחוויה

לקוחות לא קונים מוצרים, אלא חוויה. זו הסיבה שקוקה קולה משתמשת בסלוגן "טעם החיים", אל על ב-"הכי בבית בעולם" וזה בדיוק מה שנעשה גם למותג שלך כדי לייצר בידול מול המתחרים.

בניית שפיץ שיווקי למותג שלך

המוצר שלך הוא סיפור שיש לספר ללקוחות הפוטנציאליים שלך והדרך לספר אותו מתחילה בצורך עליו המותג שלך עונה אצל הלקוח. סוכריות לא מעניינות אותך אבל ברגע שיגיע הזמן לרענן את הפה, מנטוס תהיה הבחירה הראשונה שלך.

בחירת שפה וטון נכונים למותג שלך

המדיה הדיגיטלית שברה את מסך הזכוכית והיום אנחנו יכולים "לדבר" עם מותגים שונים ברשתות המדיה החברתית. חווית המוצר שלך לפגוש את הלקוח בכל מקום בו הוא נמצא ולדבר אליו בגובה העיניים תוך יצירת ערך משמעותי.

הכנת אסטרטגיית מדיה

אסטרטגיה דיגיטלית אמיתית נמדדת ביכולת שלה להתאים את הסיפור למדיות השונות. למרות הרצון העז "להיות בכל מקום", ניהול נכון של הנכסים הדיגיטליים שלך ושיווקם במדיות הרלוונטיות יחסוך לך המון זמן ולא מעט כסף.

יצירת קונספט קריאייטיבי

לאחר שבחרנו אסטרטגיה דיגיטלית נכונה, הגיע הזמן להפוך אותה לקריאייטיב שיספר את סיפור המותג שלך לקהל הרלוונטי בקלילות ובשנינות תוך הקפדה על הענקת ערך מוסף אמיתי.

אופטימיזציה של אסטרטגיה דיגיטלית

זמנים משתנים ואיתם גם הלקוחות ולכן אנחנו חייבים להקפיד להיות עם האצבע על הדופק ולשנות את האסטרטגיה הדיגיטלית לפי הזמנים העכשוויים ולפי הלך הרוח של הלקוחות שלך.

אסטרטגיה דיגיטלית בעידן הניו מדיה

החיים המודרניים מהירים ומתעדכנים על בסיס שעתי ולכן אנחנו חייבים להיות דינמיים ולהכיר לעומק את קהל היעד כדי לחכות לו עם סיפור נכון וקריאייטיב חד שישאיר את המותג שלך בתודעה של הלקוחות שלך.

הגעת עד לכאן? סימן שהעסק שלך בהחלט מתאים לנבחרת! לפרטים נוספים:

מה מרכיב אסטרטגיה דיגיטלית מנצחת?

במילה אחת הלקוחות. בשתי מילים רצפת מכירה. כשאנחנו בונים אסטרטגיה דיגיטלית, אנחנו מבססים אותה על מחקר שוק, סקר מתחרים ויוצאים לדרך כדי לפגוש את הלקוחות שלך. על ידי הפידבקים שלהם, אנחנו נדע ללטש ואפילו לשנות את האסטרטגיה הדיגיטלית כדי לענות על הצורך של הלקוחות שלך כפי שהוא מגיע מהם.

מה כוללת אסטרטגיה דיגיטלית של

Black Belt Marketing

התכנית האסטרטגית שלנו מלאה ומקיפה ונוגעת בכל היבט של העסק שלך ולכן הדבר הראשון שנעשה יהיה ללמוד לעומק את כל הרבדים של העסק שלך כדי להיכנס לראש העסקי שלך. לאחר מכן אנחנו נתמקד בשלושה כלים משמעותיים שישלימו לנו ולך את התמונה המלאה על המותג שלך, הסביבה שלו והמטרות שלו.

סקר מתחרים

המותג שלך לא פועל בוואקום ולכן אנחנו חייבים לדעת מה קורה אצל השכנים. הסקר שלנו כולל מעבר על כל הנכסים הדיגיטליים של המתחרים העיקריים שלך, ניתוח SWOT, הפקת מסקנות ומציאת הזדמנויות עסקיות ושיווקיות שונות שיעלו בתהליך.

ניתוח קהל היעד שלך

עסק שלא צומח, סופו לנבול ולכן אנחנו חייבים להשיג לקוחות חדשים על בסיס קבוע. אך האם קהל היעד הנוכחי שלך הוא הנכון לך? במידה וכן, איך אפשר להבין אותו לעומק ולהגדיל את האחיזה של המותג שלך אצלו? ובמידה ולא, כיצד מגדירים ומגיעים לקהלי יעד חדשים? זהו הבסיס לניתוח קהל יעד נכון ומדויק שיוביל לעלייה במכירות שלך.

הגדרת מטרות

הדרך היחידה והיעילה ביותר למדוד הצלחה. כשנצא לדרך, חשוב מאוד להגיד מצפן שיווקי אליו נכוון ונגיע כדי שהתהליך יהיה נכון, עקבי, מסודר וכמובן – ממיר.

הלכת לאורך כל הדרך. כנראה שרוח הסמוראי שוכנת בך ולכן נשמח להעניק לך 5% הנחה על כל הצעת מחיר.
נא לציין את הקוד - Samurai בהשארת הפנייה. לפרטים נוספים: